masfrost_cup_2013_1_20130610_1831584503Czartery jachtów  i eventy firmowe o tematyce żeglarskiej

Do organizacji wszystkich wydarzeń podchodzimy profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Dbamy o detale i wysoką jakość realizacji i staramy się aby każde z organizowanych przez nas  spotkań było wyjątkowe i niepowtarzalne. 

Dlaczego My?

– Posiadamy własną flotę jachtów
– Kompleksowo organizujemy wszystkie rodzaje regat żeglarskich (regaty sportowe, regaty turystyczne, regaty firmowe)
– Zgromadziliśmy wiarygodne referencje
– Zapewniamy kompleksową organizację imprez integracyjnych, rejsów  jak i czarteru jachtów
– Żagle to nasza specjalizacja

masfrost-cup-2014-male-36-picture538da10b3cff7

Dlaczego Zalew Wiślany?

Mierzeja to niezwykłe dzieło natury objęte programem  Natura 2000.
Zalew Wiślany od południa ograniczony jest Wysoczyzną Elbląską, od północy Mierzeją Wiślaną, od zachodu otaczają go rozległe poldery Żuław Wiślanych. Część wschodnia Zalewu to granica wodna z Federacją Rosyjską. Za ową granicą wody Zalewu Kaliningradzkiego i Cieśnina Piławska, umożliwiająca wyjście na Bałtyk. Dostęp do Zalewu jest też przez szlak Wisły i Szkarpawy lub od strony Kanału Elbląskiego i rzeki Elbląg

Z nami wypłyniesz na szerokie wody !

Nowość w ofercie – imprezy i spływy kajakowe !!!

IMG_20180430_154148

IMG_20180430_154239Wokół naszego regiony jest tyle pięknych dzikich miejsc które można zwiedzić tylko z pokładu małej łódki lub kajaka .  Do dyspozycji naszych klientów mamy kajaki typu Wigrek 480. Kajaki są bardzo bezpieczne posiadają dwie komory wypornościowe, dwa zamykane schowki na bagaż oraz hermetyczny schowek na dokumenty, telefon itp. Dysponujemy też dwuosobowym pontonem z silnikiem spalinowym, który może służyć do asekuracji lub przewożenia bagaży uczestników wyprawy. Kajaki i uczestników wyprawy dowozimy i odbieramy  komfortowym busem z dowolnego miejsca.

Więcej informacji na temat zalewu wiślanego tu.


Rezerwuj jacht